Witamy!

Nasz dom mieści się w malowniczo położonej wsi – o nazwie Kostrzyca –  w powiecie jeleniogórskim, w Gminie Mysłakowice.  Jest ona położona w odległości 5 kilometrów od Karpacza oraz 3 km od Kowar. Z racji walorów turystyczno – krajobrazowych, jest wymarzonym miejscem dla osób lubiących ciszę i spokój, przy równoczesnej bliskości znanych turystycznych ośrodków takich jak Karpacz, Ściegny, Jelenia Góry czy Szklarska Poręba.

Ponieważ sami wysoko cenimy zarówno bezpośredni kontakt z przyrodą, jak i aktywny wypoczynek, naszą ambicją było stworzenie miejsca które spełniałoby oba te kryteria. Tak powstało Karkonoskie Siodło – miejsce niezwykłe. Staramy się aby każdy z naszych gości poczuł się u nas wyjątkowo.

Oprócz turystów indywidualnych, zapraszamy także grupy przyjaciół do spędzenia wspólnie czasu całymi rodzinami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz atrakcjami na miejscu i w okolicy. Szczególnie zapraszamy do nas rodziców z małymi dziećmi, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Pozdrawiamy – Gospodarze Karkonoskiego Siodła: